Tel:

054/42 16 17

Fax:

054/42 25 32

E-Mail:

info@wonozo.be

vzw WONOzo!

Karmelietenstraat 12-14
9500 Geraardsbergen

Openingsuren:
Maandag: 09u00 – 12u30
Dinsdag: 09u00 – 12u30
Woensdag: 09u00 – 12u30
Donderdag: 09u00 – 12u30
Vrijdag: 09u00 – 12u30

In de namiddag enkel op afspraak

Hoe kunnen we u helpen?




Maak kennis met ons team

DIRECTIE EN ADMINISTRATIE

Vervaet Luc

Directeur

luc.vervaet@wonozo.be

Snoeks Magda

Administratief bediende

magda.snoeks@wonozo.be

Baertsoen Véronique

Logistiek medewerkster

BEGELEIDINGSTEAM

Bauwens Karlien

jobcoach –
begeleider – netwerkondersteuner

karlien.bauwens@wonozo.be

0492 724 662

De Galan Kelly

begeleider – netwerkondersteuner

kelly.degalan@wonozo.be

0491 158 251

De Vriese Saskia

begeleider – netwerkondersteuner

saskia.devriese@wonozo.be

0492 257 684

Goessens Peter

Auti – begeleider – netwerkondersteuner

peter.goessens@wonozo.be

0491 568 961

Meganck Sofie

begeleider – netwerkondersteuner

sofie.meganck@wonozo.be

0499 777 391

Tackaert Silke

Auti – begeleider – netwerkondersteuner

silke.tackaert@wonozo.be

0491 715 940

Van Cauwenberghe Shana

begeleider – netwerkondersteuner

shana.vancauwenberghe@wonozo.be

0492 257 683

Van de Sompele Tine

Auti – begeleider – netwerkondersteuner

Tine.vandesompele@wonozo.be

0491 568 962

Wynendaele Karen

teamcoördinator –
opvoedingscoach

begeleider -en netwerkondersteuner

karen.wynendaele@wonozo.be

0491 568 960

Meld u vandaag nog aan als Cliënt!

Samen sterk in ondersteuning